Pulpo-Bardo Nia -

Pulpo-Bardo Nia

(vzkazy posílejte na jméno: Nia)

FACECLAIM: Andy Wray
BYDLENÍ: DOMEK
JMÉNO, PŘÍJMENÍ:   Pulpo-Bardo Nia
POHLAVÍ:   Muž
DATUM NAROZENÍ:   12.11. 1884 (růst zastaven 25 let)
RASA:   upír
ZAMĚSTNÁNÍ:   Dealer
PARTNERKA:   nezadaný
RODINA:   Matka: Mia Nia - mrtvá (zavražděná Lyrou), *4.6.1756 † 19.9.1920
Otec: Marco Nia -žijící (nesnáší jej), *2.2.1710
Sestry: Lyra Emischi - žijící (Nejmilejší sestřička) *6.12.1896
Valerie Nia - žijící (párkrát se setkali), *7.7.1890, Údajně žije v Číně.
Bratři: Petter Nia - mrtvý (souboj s vlkodlakem), *9.3.1887 †6.6.1966

ZAJÍMAVOSTI:


  • Nepoužívá své celé jméno. Dává přednost oslovení – Nia.
• Má nadevše rád svou mladší nevlastní sestru. (Lyra Emischi)
• Má různě po těle tetování. Zabírají většinu jeho pokožky. Všechna tetování jsou černobílá.
• Miluje sex.
• Miluje svůj život.
• Je to „Děvkař“.
VÝŠKA:   Vysoký 195 cm
FYZICKÁ STAVBA:   Štíhlý, ale osvalený
VZHLED:     
Nia vyrost do vysokých rozměrů, měří skoro 2 metry, Jeho tělo je obaleno svalovou hmotou a to díky pracím, které musel během svého života absolvovat. Občas si i volnu vypomáhá posilováním, ale není to jeho vášní, tudíž to není časté. Jako doplněk vzhledu si dopomáhá tetováním. Jeho tělo je jeho omalovánka, on však dává přednost názvu - umělecké dílo. Líbí se mu, když se kérky na jeho těle rozšiřují a rozhodně v tom nehodlá přestávat.
První co si na něm všimnete, může být jeho vysoké, vyrýsované tělo nebo také jeho zářivě modré oči. Nejde si jich nevšimnout. Má krátké tmavě hnědé vlasy, které ovšem nejdou moc často vidět, jelikož stále nosí čepici. Dodává to šmrnc k jeho image. Také jeho strniště. Nelíbí se mu, když se plně oholí, necítí se tak ve své "kůži".
POVAHA:     
Nia je jeden z těch lidí, kteří jsou rádi středem pozornosti. Je pro různé blbiny a blázniviny. Sám je tak trošku blázen. Udělá vše jen proto, aby se nenudil, aby nestála řeč a aby byla sranda. Pobaví se s každým, problém mu to nedělá, ale jakmile mi člověk nesedne, nemá si s ním co říct, dá mu to najevo. Nedrží to v sobě, řekne co je za problém, ale vtipným způsobem. Když už si někoho pustí k tělu, je mu sympatický. Je na tu osobu milý, příjemný a hodný. Pomáhá mu, radí a podrží ho. Na druhou stranu, pokud mu někdo výrazně naznačuje, že je mu proti srsti a případně o něm ohlašuje nějaké lži. Promění se na cholerika. Nevidí si do pusy a mnohdy ani neudrží třeba své ruce.
Občas, často můžete Niu najít „v jiném světě.“ Nia je věčně pod vlivem nějakých „drog.“ Zkoušel snad každou, ale zůstal u Cannabisu. Tráva je jeho miláček. Je s ním v dobrém i zlém. Vydělává mu, to i jiné, ale podle Nii Cannabis ukazuje hezčí stránky života, spojuje lidi a vytváří svět veselejší a klidnější. Díky svému „povolání“ Nia pořád někde lítá. Kšefty se nezastaví, alespoň se peníze točí a on nežije stále stereotypně, to by ho umučilo.
Dál o jeho povaze = Když někde nevyvádí blbiny spojené s jeho „koníčkem nebo povoláním.“ Zaměřuje se na ženy. V intimnějších oblastech si Nia rád hoví. Miluje ženy, podle něj jsou to neobyčejná stvoření. Nia je posedlý nohama, kozama a zadkama. Když vidí nějakou holku, hned mu v hlavě běží myšlenky, „jaká je asi pod oblečením, ohodnotí postavu“. Rád si s nimi hraje a vymýšlí nové a nové způsoby jak dostat každou do postele. Má moc rád sex, možná by bylo lepší - On miluje sex. Proto není čemu se divit když, se nejlépe se cítí v přítomnosti žen. Je k nim laskavý. Obdařuje je všemožnými komplimenty, třeba je myslí i vážně. Možná ano, ale nikdy by ta slečna neměla doufat, že z jeho sladkých řečí pro ni bude něco víc. Nia se neohlíží na lásku pro dva. Nechce a neumí být věrný a oddaný jen jedné ženě.
Říká: „Na světě je spoustu krásných žen, nemůžu se zastavit u jedné, aby ty další o nic nepřišly.“
Optimista ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Pesimista ▬▬ Realista ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Snílek
Energický ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Líný ▬▬ Hodný ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Zlý
Společenský ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Samotář ▬▬ Chytrý ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Hloupý
Extrovert ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Introvert ▬▬ Upřímný ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Ulhaný
Skromný ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Chamtivý ▬▬ Ochotný ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Sobecký
Statečný ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Zbabělý ▬▬ Důvěřivý ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Nedůvěřivý
Ústupný ▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Tvrdohlavý ▬▬ Sebejistý ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Nejistý
ŽIVOTOPIS:     
Psal se rok 1884 a právě Mia a Marco Nia, Tito dva upíři zplodili Niu. Ano, Nia se už jako upír narodil. Byl nejstarší ze tří sourozenců. Jako upíří rodina nechtěli na sebe moc ukazovat a proto Nia vyrůstal s rodinou v domě u lesa.
Bohužel ne každá rodina je perfektní a dokonalá a to se stalo i u Niů. Otec Marco od Mii, Nii a jeho sourozenců, což byla sestra Valerie a bratr Petter, prostě utekl. Důvod? Je to chlap.. prostě se se svou partnerkou necítil dobře našel jinou a odešel. Nia ani sourozenci ho od té doby dlouho neviděli. A jelikož byl Nia nejstarší a od sourozenců starší o několik let. Zaplnil u nich jakoby to nevyplněné místo pro otce a nahradil ho. Pomáhal Mii s výchovou a to v pouhých 16ti letech.
Jednou byla matka na lovu a jelikož byla z domu. Nia měl sourozence na starosti. Rozhodl se, že menší procházka po lese nebude na škodu, proto se s nimi vydal lesem za nosem. Rázem narazil na další domek v blízkosti lesa. U jeho verandy si hrála malá blonďatá holčička. Mladší jak jeho sourozenci. Holčička utekla do domu. Chvíli po tom se po cestě k domu blížila žena, podle pachu to byla matka té dívky. Ovšem sourozenci nebyli zrovna ještě dvakrát naučeni a ukáznění a když ucítili lidský pach na ženu se vrhli. Nia tomu chtěl zabránit, ale vůně lidské krve ho natolik lákala, že se k nim přidal a ženu společnými silami zavraždili. Jako upíři ji prostě vysáli a to byla příčina její smrti.
Nia litoval toho co se stalo, holčičky mu bylo líto, ale nedokázal za ní zajít. Inu doma tuto událost převyprávěl matce. Dostal vynadáné a vše co si zasloužil. Jeho šrámy na kůži se zahojily rychle, přeci jen je upír.
Matka holčičku dovedla domů, holčička se jmenovala Lyra a nakázala sourozencům, aby ji přijali mezi sebe, zákaz na ni něco zkoušet nebo ji způsobit nějaké zranění. Což měl být trest i učení zároveň. Nia věděl, že ji nic zlého udělat nechtěl, stále sváděl boj se svědomím co udělal její matce, proto se zapřísahal, že ji bude chránit.
To také dlouhé roky dělal. Doprovázel ji do školy, chodil s ní na hřiště, chránil, před dětmi, kteří ji třeba ubližovaly. A zrovna v době kdy Lyru vedl na hřiště, bylo pozdní odpoledne a kousek od onoho hřiště si nějací lidé opékali párky na ohni. Lyru nějaký kluk shodil ze schodů ke klouzačce. V Niovi se probudil strach, takový, že se najednou zvedl vítr a i táborák se uhasil. V té době mohlo být Niovi asi 18 let. Podobné situace a náhody se mu stávaly často a on potom i pochopil co se vlastně děje a svůj talent nebo magii se rozhodl rozvíjet. Vše se změnilo, když se Lyra dozvěděla, co je Nia zač. Nia věděl, že to jednou musí přijít, ale nechtěl si to přiznat. Přesto ji všechno jejich matka řekla. I když ji měl rád, rodina byla rodina. Lyra šílela, a jelikož ji její nová rodina milovala, nejvíc ovšem Nia. Tak ji proměnili. Po proměně.. byla k nevydržení, zmizela. Nia ji hledal, ale nenašel. Tak se rozhodl ve svých 25 letech od rodiny odejít a najít si nový smysl života.
Dlouho v jeho samostatném bytí nevydržel. Zanedlouho objevil Lyru v jedné internátní škole zvané – Dream. Byla to škola pro stejné případy jako byli oni dva. Pomyslel si, že má před sebou celé věky, a tak se držel této oblasti a bytostí ji obývající. V té době začal opravdu žít. Dostal se do gangu, užíval drogy. Z toho všeho se dostal. Poté se zaměřil na slečny. Omotával si k sobě jakékoli ženy, které si vytipoval. Ale vždy je jen omotal, „využil“ a nechal jít, nebo utekl podle toho, jak bylo potřeba. Po nějaké době se z Nii v tomto ohledu stal dá se říct "expert". Byl to milovník žen. Užíval si života okolo nich. Jeho život neměl chybu až do jedné chvíle.
Než se objevila Terry.
Terry pomyšlení na jeho jedinou lásku ho ne že rozesmutní, ale zklame. Terry byla jediná holka, kterou kdy potkal, a nedala si říct, nedala na jeho řeči, přístup. Byla nepoddajná, svá, tvrdohlavá, trpělivá a nehorázně sexy. Nia se v té době vykašlal na všechny ostatní holky v okolí a zaměřil se na ni. Čas plynul jako voda, ale i on se dočkal. Terry roztála a otevřela mu své srdce, stejně tak i on jí. Žel bohu, i pohádky mají konec. A ta jejich ho měla poměrně rychlý. Nia si nyní nedokáže vybavit, z jakých důvodů se odloučili, když se tak velice milovali. Jedno si pamatuje velmi přesně. A to, že chvíli po tomto špatném konci se z jeho tehdejšího ráje spakoval a znovu se vydal dál. Přístup k holkám se v něm opět vrátil do bodu, udělat ženu šťastnou, ale jen potřebou. A tak si žil se spousty holek, drog a jiných neřestí. Než….
Jednoho dne se Niovi doneslo, že se Lyra přišla matce pomstít za to, že ji proměnila v upíra. Nia matku miluje a proto se rozhodl do té situace zasáhnout. Matka po jejím napadení umřela. Nia a Lyra poté mezi sebou měli velké konflikty. S rodinou se již nesetkávali a Nia Lyru stále vyhledával. Zažili spolu potom jak nepříjemnosti, tak lepší chvíle..
Po nějaké době vyříkávání se jejich vztah vrátil do normálu. Nia věděl, kde Lyra nyní žije, stále spolu byli v kontaktu a ona mu to sama prozradila, tak se rozhodl, jet za ní a žít život jako když byla ještě člověk. Ochraňovat ji a pomáhat. Věděl, že to hned nepůjde a taky to nebude potřebovat jelikož je teď silnější, ale on chtěl a proto se objevuje zde v Shadowhillu.
Ovšem jeho povolání má i jisté „háčky“ a i upír nemůže počítat s tím, že mu vše projde. Proto když se mu jeden extrémně velký kšeft ve Shadowhill vymkl z ruk, neohlížel se a co nejrychleji a beze stop se vypařil, kdo ví kam.
Nyní po nějaké době, co se ve městě neukázal, si ho přes všechno překvapení nepřítel našel a docela ošklivě si to s ním vyřídil. Být obyčejný smrtelník, nemusel by tento boj vůbec vyhrát. Ve chvíli kdy se zdálo, že už z Nii ani nebude možné dostat víc krve, se z rohu ulice, kde jej přepadli, vynořil docela zanedbaný dospělý AMSTAFF. Niovi nepřátele doslova vystrašil, když je nečekaně na oplátku přepadl on. Rozprchli se. Nia věděl, že mu vlastně život nezachránil, ale takové věci se nestávají každý den, proto se rozhodl si pejska osvojit. Dostal jméno Bestie přestože je to samec. A stal se Niovým nejvěrnějším přítelem. Zdá se, že jen pouhým pohledem ví, co si ten druhý myslí. Chvíli ještě pobýval v utajení, až po nějakém čase se rozhodl opět se vrátit do Shadowhillu.
Bohužel? Bohudík?
VLASTNOSTI:      
   SÍLA: 100%
   RYCHLOST: 90%
   VYTRVALOST: 50%
   OBRATNOST: 30%)
MAGIE:      
  vitr   VÍTR 70%
  vitr   OHEŇ 50%
  led   ILUZE 40%
ZVLÁŠTNÍ SCHOPNOSTI:      
  ohen   PRAVDA x LEŽ 40%
  ohen   LASER 20%
INVENTÁŘ:      
    Diamant Diamant: 6
    Smaragd Smaragd: 28
    Safír Safír: 81
    Perla Perla: 200

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat