Lyra Emischi -

Lyra Emischi

(vzkazy posílejte na jméno: Lyra-Emischi)

FACECLAIM: Emilia Nereng
BYDLENÍ: DOMEK | MAZLÍČEK: LILLY
JMÉNO, PŘÍJMENÍ:    Lyra Emischi
POHLAVÍ:   žena
DATUM NAROZENÍ:   6. 12. 1896 (zastavený růst na 19)
RASA:   upír
ZAMĚSTNÁNÍ:   hledá
PARTNER:   nezadaná
RODINA:   POKREVNÍ RODINA
Matka: Laura Emischi - člověk, mrtvá (zavražděna upíry), *5.1.1876 - †1.7.1899, Profese neznámá
Otec: George Emischi - člověk, mrtvý (umřel ve válce), *3.11.1871 - †25.4.1915, Voják
Lyra otce nepoznala, je pokrevní jedináček.

UPÍŘÍ RODINA
Matka: Mia Nia - mrtvá (zavražděná Lyrou), *4.6.1756 † 19.9.1920
Otec: Marco Nia -žijící (nezná ho, nikdy nepotkala, ale ví o něm z vyprávění), *2.2.1710
Sestra: Valerie Nia - žijící (Lyra se s ní nestýká), *7.7.1890, Údajně žije v Číně.
Bratři: Petter Nia - mrtvý (souboj s vlkodlakem), *9.3.1887 †6.6.1966
Lyra o něm neslyšela, od doby co odešla.
Pulpo-Bardo Nia - Žijící (Nejmilejší sourozenec), *12.11.1884, Drogový dealer, sukničkář.

ZAJÍMAVOSTI:
  - Od doby co se stala upírem ji narostly uši mírně do špičky. Nesnáší to, ale už si zvykla. I tak nemá ráda když jí na ně někdo zírá.
- Lyra je upíří "vegetariánkou" ( zaměřuje se pouze na zvířecí krev)
VÝŠKA:    Malá - méně jak 160cm
FYZICKÁ STAVBA:    Štíhlá, vyzáblá
VZHLED:     
Lyra je vysoká asi 155 cm.. Pro ní je její drobnost vyhovující. Již z pohledu vypadá drobně, nevinně a slabě. Postavově se spíš blíží podvýživě než obezitě. I když k oběma má daleko. Také může sníst cokoli a v životě snad nepřibere. Za co je ostatně moc ráda. Má malá prsa, ale zato si to na ní příroda vynahradila větším pozadím. Má drobné možná i na přirovnání vhodné dětské ruce. Maličké nožky. Je to přírodní blondýnka. Své vlasy si „pěstuje“ nedá na ně dopustit. Nikdy si je nebarvila a nemá potřebu si je žehlit, nebo natáčet (jen v případech velkých akcí – plesy). Často je nosí rozpuštěné, což je možná i škoda, jelikož jimi zakrývá své velké věčně zářící nadšením modro-zeleno-šedé oči, jejichž barva se může měnit pomocí světla. Má možná malinko větší nos, ale to nevadí, málo kdo si jej všimne. A to díky jejímu úsměvu. Lyra se ráda a moc směje nebo usmívá, a proto často můžete vidět její zuby, které jsou rovné a bílé. To asi díky krví, kterou se krmí. Podstatou je, že se při pohledu na její úsměv rozhodně nepozvracíte. Naopak mnohdy vás i donutí se usmát také. Její úsměv přináší do okolí další úsměvy.
POVAHA:     
Jako malá holka byla dost plachá a bázlivá. V rodině byla poslušná a mamince byla stále za zadkem, ale okolnosti se změnily a s nimi se měnila i ona. Musela se umět prosadit, nenechat si šlapat na hlavu, nemohla nechat dělat ze sebe blbce. Díky tomu je rázná, upřímná (to je někdy až hnusné), zásadová a hodně tvrdohlavá. To neznamená, že je taková na všechny a v každé příležitosti. Naopak. Od malička neměla moc dobrých přátel ale nějaké našla uvolnit se umí a bavit taky. Má ráda párty je to místo kdy nemusí nic řešit a přetvařovat se. Nerada se přetváří. Ráda si užívá života, má ráda nespoutané a bleskové bláznivé nápady. Sama je bláznivá. Rozdává úsměv a dobrou náladu pokud to je možné. Avšak.
Nevěří každému, má to v sobě jakoby zablokované..(díky rodině) pobaví se s každým, ale ne s každým se cítí dobře. Je ráda ve společnosti, necítí se tak sama a nemusí přemýšlet nad sebou.
Díky tomu co udělala její rodina nerada zabíjí lidi, přijde ji to hrozné a vyhýbá se tomu.
OD chvíle co se objevila ve Shadowhillu sama na sobě cítí změnu. Když cestovala a co chvíli měnila bydliště nebyla tak otevřená uvolněná. Zde se jí daří skvěle, má své nové blízké přátele. Snaží se jim přinášet radost a dobrou náladu. Občas si příjde jako malý klauník, jako by to mělo být jejím posláním. Ovšem ji to nevadí. Svůj nynější život miluje a je šťastná.

V posledním roce si hodně prožila, proto se nesmíme divit, že její povaha se dost rapidně změnila. Chuť do života se jakoby vypařila, doufejme, že se tato dříve velmi optimistická dívka vrátí.
Optimistka ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Pesimistka ▬▬ Realistka ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Snílek
Energická ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Líná ▬▬ Hodná ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Zlá
Společenská ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Samotářka ▬▬ Chytrá ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Hloupá
Extrovertka ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Introvertka ▬▬ Upřímná ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Ulhaná
Skromná ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Chamtivá ▬▬ Ochotná ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Sobecká
Statečná ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Zbabělá ▬▬ Důvěřivá ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Nedůvěřivá
Ústupná ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Tvrdohlavá ▬▬ Sebejistá ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Nejistá
ŽIVOTOPIS:     
Tato blondýnka se narodila v malém zalehlém městečku v Anglii. Žila v malém útulném domečku u lesa, široko daleko žádný jiný dům, jen se svou matkou, neboť její otec zahynul ve válce. Když měla Lyra 3 roky, hrála si na verandě domu, když přiběhly 3 starší děti. Ty děti mohly mít asi 6, 7-8 a 16 let. Jako malá nevěděla, co jsou zač, proč u ní není maminka a moc se jich bála. Běžela domů, aby se před cizími dětmi schovala a kde čekala na svou matku, která se měla vrátit zpátky z nákupu.
Když viděla svou milovanou nejbližší přicházet, děti se na její matku vrhly, nejspíš kvůli hladu. (I když tohle Lyra tušit nemohla, nevěděla, co jsou zač.) Ale oni se zdáli být i nevychovaní a proto zařídili poslední výdech její matky. A Lyra sledovala jak její matka pomalu a bolestivě umírá. Pamatuje si tu velkou bolest při sledování této tragédie, ale nepamatuje si, co se stalo, dál.
Jen se objevila u nějaké ženy, která za ní přišla po tom incidentu domů. Žena se jí ujala. Lyra byla nějakou dobu hodně bázlivá a samostatná, ale ona žena se o ni moc hezky starala, že ji začala nazývat mami. Lyra rostla v domě s ní a jejími 3 dětmi jako by byla jiný tvor.
Avšak jedno z dětí, konkrétně Nia. Ji přirostl k srdci. Velice se o ni staral, měla v něm velkou oporu. Bezmezně mu důvěřovala. Měla jej nejraději z celé rodiny.
Do svých 15 ale netušila, co se v domě děje. Proč se vaří jen pro ni a její sourozenci jedí jen málo, proč po nocích nebývají doma. Pak si ji vzala jeden den matka bokem a vysvětlila ji jak na tom jsou, že ona sama je upírka a její děti jsou také upíři. Byla v šoku a ke všemu tomu se dozvěděla, že její opravdová matka je mrtvá a její „sourozenci“ jsou její vrazi, které celou tu dobu nepoznávala. Tohle nemohla překousnout, měla na svou nynější rodinu velký vztek. Možná proto se u ní potom objevila magie. Pod tlakem vzteku se okolo ní a vody děly divné věci. Věří, že to nebyla náhoda, ale že díky tomu vzteku se její magie objevila dřív než by třeba sama přišla.
Niu nepoznávala, snažila si vzpomenout na, to se to všechno stalo, ale marně, za tu dobu co bydlela se svou novou rodinou, si na svou pravou matku očividně smazala všechny vzpomínky. Také se od Nii i celé rodiny odpoutala. Nemluvila s nimi.
Měla takový vztek, že se jeden den sebrala a utekla z domu. Malá plachá, naštvaná holka se toulala okolím a snažila se dojít co nejdále. Avšak ji matka po nějaké době našla a vzala zpátky domů, ale její život se změnil. Jak se Lyra opět objevila doma, snažila se o své pravé mámě dozvědět co nejvíce. Laura Emischi – bylo jméno její matky. Velice litovala toho, že si ji nepamatovala, proto hledala způsob, jak na to nemyslet.
Byla lehkovážná a nemyslela na svou bezpečnost, v 17 začala užívat marihuanu a pít hodně alkoholu. Matka se rozhodla, že v jejích 19 letech ji promění na upíra, aby o ni nikdy nepřišla, a do té doby od 18 let ji co nejvíc držela doma, aby se ji nic nestalo.
V 19 letech ji proměnila. I přes všechno vyhrožování, které Lyra své nepravé matce řekla, i přes Niovo domlouvání. Stalo se to a Lyra se s tím nemohla smířit, svou matku milovala, ale nemohla ji odpustit za to, že ji proměnila v monstrum. V monstrum, které zabilo její matku, a poté si ji ještě vzalo k sobě domů, přijalo ji za vlastní a žilo si v klidu dál spokojený život.
Proto se jednoho krásného dne sbalila a vyrazila do neznáma. Své jméno Lyra Nia změnila na jméno podle své pravé matky na Lyra Emischi.
Uchýlila se na místě zvané Dream. Byla to škola, pro kouzelné bytosti. Našla zde pravou kamarádku Megan, „letní lásko“ Aarona.. A nakonec prvního nejlepšího přítele a tajnou lásku v jednom Spika. Žila si v rajském prostředí, než se objevil její bratr.. Nemohla říct, že ji tam zkazil bytí, ale už to bylo jiné.. Nia začal dělat po nějaké době problémy.. Lyra nechtěla být spojována s jeho činy a odešla.
Nějakou dobu, spíše pár let chodila po různých místech, střídala různé, i dost hrozné zaměstnání a párkrát se i setkala s rodinou. A to se možná stát nemělo. Lyra ve chvíli kdy utekla z domu, věděla, jak ovládat své upíři instinkty a jak se ovládat. Ale když potkala svou „Matku“ na lovu, vybavilo se ji kolik lidí asi mohla zabít.. Přivedla na svět další zrůdy.. Nenávist zvítězila a Lyra ji v momentu překvapení zabila. Její Matka byla poslední „žijící“ bytost, které ublížila. Zapověděla se ubližovat lidem. Zaměřila se na zvířecí krev. Stal se z ní upíři „vegetarián.“.
Rodina se o incidentu s ní a matkou dozvěděla.. Nia na ni měl od té doby spadeno. S ostatními sourozenci se již tak nevídala. Vracet se k nim, ale už nechtěla, vedlo by to jen k dalším hádkám a bitím. Potom narazila na nové město Shadowhill, slyšela o něm velice zajímavé věci a tak si řekla, co nezkusit aspoň trochu šťastný život zde.
Ale ne vše je tak sladké jak to vypadá. Nia si Lyru našel i zda a ve chvíli kdy se tu cítila skvěle, ji začal vyhrožovat na nějakou dobu odsud musela zmizet. Vrátila se.. Byla jako vyměněná. Ovšem za nějakou dobu se opět s Niou viděla a vše se vrátilo do normálu. Usmířili se a opět začali od začátku. Tím může opět ve Shadowhillu spokojeně žít dál.
Lyra měla ráda výlety se svou Fenkou, kterou si pořídila v městském útulku. Lilly ji přirostla k srdci a chodily spolu na pěší túry v nedalekém okolí Shadowhillu. A právě v době kdy byla mimo město, nebyla dostatečně opatrná a objevili ji lovci. Lyra se ocitla v hrozné situaci a bůhví jak daleko od domova. Rok ji drželi v zajetí, její fenku bez soucitu před jejím zrakem zabili. Konali na ní různé pokusy. Odebírali ji infúzí krev a brali na další vyšetření. Nedávali ji potravu. Její krásná tvář ztratila barvu, tělo ztratilo energii a duch naději. Díky své nesmrtelnosti všechno tohle musela trpět a nikdo ji nedovolil odejít na lepší místo, tam nahoru. . A ona si to přála. Celý rok snášela tu bolest. Až jednoho dne její mučedníci zažili přepadení a Lyra zůstala nehlídána. Byť jenom chvilinku. Zvládla se kousek teleportovat do bezpečí. Ocitla se v lese.. Netušila kde a tak se živila drobnými živočichy, kteří ji dodávali sílu na krátké přemisťování. Trvalo dlouho než se zubožená dokázala vrátit zpátky domů, Její mysl se zastavila na Lilly a jejího Bratra.. U kterého cítila největší bezpečí a taky proto se při posledním přemístění objevila zubožená, ušmudlaná, špinavá a unavená objevila u něj na prahu.
MAGIE:      
  led   VODA 100%
  led   TELEPORTACE 100%
  led   ILUZE 100%
  emoce   EMOCE 70%
  led   NEVIDITLENOST 40%
ZVLÁŠTNÍ SCHOPNOSTI:      
  led   OBRANA 50%
  led   ZOSOBNENI 40%
  led   VNÍMAVOST 30%
INVENTÁŘ:      
    Diamant Diamant: 8
    Smaragd Smaragd: 29
    Safír Safír: 28
    Perla Perla: 175
  kaminek   
Hadí amulet
Tento amulet umožňuje svému majiteli dorozumívat se se všemi hady a ovládat je. Zároveň se můžete na jeden exemplář přeměnit (ten si po získání amuletu určíte a už si to nebudete moct změnit!).

KOBRA KRÁLOVSKÁ

  kaminek   
Anch
Jestliže ho má majitel u sebe, je chráněn před jakoukoliv magií, která není silnější než 50 %. Avšak po jednom libovolně dlouhém použití je nutné ho nechat jeden reálný týden "nabít" energií!
  kaminek   
Měsíční svit
V noci uvidí jako ve dne, ale černobíle. Kamínek se při použití rozzáří. Nefunguje celou noc, ale jen určitou dobu (po dobu 10ti příspěvků, poté 15 příspěvků nefunguje a pak zase funguje 10 příspěvků). Využívání jeho síly vás oslabuje, bere vám energii, ale ne moc, pokud ho nepoužíváte celou noc.

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat