Dominick Harper -

Dominick Harper

(vzkazy posílejte na jméno: Dominick-Harper)


FACECLAIM: William Levy
BYDLENÍ: DOMEK | MAZLÍČEK: GANGSTER
JMÉNO, PŘÍJMENÍ:   Dominick Harper
POHLAVÍ:   muž
DATUM NAROZENÍ:   19. 2. 1900 (29)
RASA:   vlkodlak
ZAMĚSTNÁNÍ:   Ochrana města
PARTNERKA:   Nezadaný
RODINA:   Matka - Diana Harper - člověk, šlechtična; *6.12.1882 - †18.8.1965
Otec - Gerard Harper - člověk, šlechtic; *8.9.1874 - †11.12.1942
Dominick je jedináček.

ZAJÍMAVOSTI:
  Sangvinik – Člověk | Cholerik – vlk (občas).
- Je bohatý, zdědil všechny peníze a majetek. Přesto to málo kdo ví, nedává to najevo.
VÝŠKA:   Vysoký (180 a více cm)
FYZICKÁ STAVBA:   Štíhlý, osvalený
POVAHA:     
Dominick je sice z vrstev, u kterých by si mnoho lidí řeklo, že jsou bezcitní, ale to nebyl jeho případ. On nejen že je velice hezký, je také velice milý, pozorný a snaží se lidem pomáhat. Nedělá rozdíly mezi lidmi, jen kvůli toho, protože jeden z nich má více peněz.
Ovšem jeden háček má, když v sobě ucítí vlka a promění se někdy se neudrží a neví co dělat. Za to mohla i částečně jeho drahá dřívější polovička. To se mu stává hlavně při úplňku, ale on je silný a brání se tomu. Je společenský, dominantní a vlídný. Pomůže všem když může. Žen si od příhody s Jessie moc nevšímá. Bere je ovšem jako kamarádky neříká, že jsou všechny stejné. Jen se nepotřebuje do nějaké zamilovat aby s ním mohla opět manipulovat jako Jessica. Když Dom může dojde kamarádům na pomoc a pomůže. Je ten typ co musí stále něco dělat. Nerad pije a posedává v hospodě nebo po barech. Radši vyrazí ven. Ať sám což je už zvyklý nebo s někým.
Optimista ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Pesimista ▬▬ Realista ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Snílek
Energický ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Líný ▬▬ Hodný ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Zlý
Společenský ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Samotář ▬▬ Chytrý ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Hloupý
Extrovert ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Introvert ▬▬ Upřímný ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Ulhaný
Skromný ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Chamtivý ▬▬ Ochotný ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Sobecký
Statečný ▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Zbabělý ▬▬ Důvěřivý ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Nedůvěřivý
Ústupný ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Tvrdohlavý ▬▬ Sebejistý ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Nejistý
ŽIVOTOPIS:     
Dom je a vždy byl hodný kluk. Pochází z bohatých vrstev. Jeho rodina pocházela z Irska a tam se také narodil v 19. Století. Svého Doma rodiče jej milovali, obstarávali mu vše na co si jen vzpomněl. Dalo se říct, že je rozmazlený rodičův synáček, ale i přesto, že takový být mohl, takový nebyl.
Dominick vyrůstal jako obyčejné děti v té době a díky svému původu se také hlavně střetával se stejných vrstev jako oni. Rodiče byli trochu úcty chtiví a moc si nepřáli, aby se Dom scházel s vesnickou „chátrou“. Děti, ale nikdo neovlivnil a on jako zvědavý chlapec po hodinách soukromého učení v jednom ze salónků utíkal na městské hřiště, kde s dětmi zažíval plno dobrodružství a legrace. I možná z tohoto důvodu se může říct, proč Dominick není povýšený nad ostatními lidmi, nerozděluje chudé od bohatých a snaží se rozumět a pomáhat všem.
I přes časté scházení s venkovskými dětmi si Dom zapamatoval dobré způsoby rodiny a rodinných bálech se choval velice mile, tolerantně a šarmantně. Jednou na počest jeho 21tých narozenin, jeho rodina pořádala jeden z Bálů. Kde ji spatřil. Slečnu, která ho od prvního pohledu oslnila, věděl, že na ní je něco cosi zajímavého. Avšak… netušil co. Se slečnou se seznámil. Jmenovala se Jessie. Skvěle si rozuměli, propovídali si a protancovali spolu téměř celou noc.
Ona ho během jejích „noci“ poprosila o malou procházku k lesu. Byl jí oslněn a souhlasil. Když byli hlouběji v lese, uslyšel Dominick nepříjemný zvuk a znenadání se mi Jessie ztratila. Nepříjemný zvuk byl čím dál více silnější a poté spatřil ve tmě pouze jen dvě žluté oči…. Od té chvíle si není jistý co tu noc proběhlo. Neví, jak se dostal zpátky na Bál k rodině ani jak se vůbec dostal z lesa.
Od té noci se mu začaly dít divné věci. Při úplňku se ráno probudil u domu ve křoví celý nahatý a bez žádného vysvětlení nic si nepamatoval. Měl větší chuť na maso a začal se jim o úplňcích i ztrácet zvířata. Všiml si na své ruce kousnutí jako od psa, jen velkého. Napadlo ho, že to byl nějaký jejich pes proto se nad tím moc nezastavoval. Jen mu připadali zvláštní ty věci dějící se okolo něco. Také si přál zjistit, co, kam a proč mu zmizela z očí Jessie a proč mu nic neřekla.
Na další rodinné slavnosti potkal znovu Jessie. Ihned si ji vzal stranou a vyptával se jí co se oné noci stalo. A ta mu sice nerada, ale pomalu a jistě prozradila, co se stalo. On si i všiml, že její oči připomínají oči mu zobrazované v té tmě onu noc. „Jsem vlkodlak“ – Byla slova co ze sebe Jessie dostala a Doma totálně rozhodila. „Dějí se ti divné věci od té noci viď?“ Zeptala se jej v klidném tóně. On ji pouze přikývl a podíval se na svou ruku. V té chvíli si uvědomil, že ten kdo ji udělal ten kousanec byla ona a i ty oči byla ona. Byl z toho v šoku, ale měl ji moc rád a když uslyšel, že díky tomu co udělala, mohou být spolu velice dlouhou dobu na tomto světě ani naštvaný nebyl. Byl zamilovaný a byl rád, že se to stalo.
Ovšem nechtěl ohrožovat na životě svou rodinu ani své okolí. Proto se rozhodl s Jessie odejít pryč, rodina byla proti. Jessie byla jedna z těch dívek, které byly pro svůj půvab, krásu a charakter velice žádané a proto Domovi nikdo nebránil. V tu dobu bylo zvykem si ženu, kterou miluješ vzít a On si Jessie vzal. Žili spolu a Jessie Doma učila krotit své touhy a vlka v sobě aby neublížil jak lidem ve svém okolí tak sobě.
Měli se rádi, nebo alespoň Dominick si to myslel, ale opak byl pravdou. Jessie nebyla, jaká se ve skutečnosti zdála a Doma podvedla. V té době kdy byl Jessiiním učněm poznal, že dokáže ovládat oheň a to při jedné z hádek. S Jessie spolu už poté dlouho nezůstali, hádky byly čím dál silnější a trpělivost slabší.
Opustil ji a začal cestovat po světě. S ženami se od té doby moc nescházel. Nechtěl mít s žádnou znovu tak hluboký vztah jako s Jessie. Odcházel z jednoho místa na druhé a snažil se přizpůsobovat nové době. Jeho rodina po nějaké době zemřela on zdědil všechny majetky a peníze, ale i přesto Dom si v každém novém městě hledá práci aby nevyčníval z davu a snáz se začleňuje do společnosti. Musel stěhovat hodně často, neboť mladý nemůže zůstat na jednom místě dlouho. Teď přichází do tohoto města, jelikož o něm slyšel, že by zde mohlo snad strašit, že je to město Upírů a Vlkodlaků. Ovšem pro obyčejné lidi, to může být jen zastrašování a báchorky, ale Dom chce zjistit co je na tom pravdy a snad poznat nějaké nové nemrtvé osoby.
Dominick zde našel novou lásku. Siennu. Žel velké zapálení skončilo.. Důvod sám si radši již pamatovat ani nechce. .. Naposledy Siennu viděl a poté raději zmizel. Chtěl odejít jen na pár chvil. Pročistit si hlavu a znovu svou drahou vidět. Nicméně… Při provětrávání hlavy si v dalekých lesích.. V podobě vlka narazil na vlkodlačí mladé. Byli tak vystrašeni z toho co se jim děje, že se pořádně o sebe ani postarat nemohli. Novým známým mohlo být okolo 11 let. Byly to dvojčata. Holka a chlapec. Pobíhali ve vlčí podobě. Dominick se s nimi sblížil, vyslechl si jejich příběh. Byl skleslý z jejich minulosti. Nedokázali zvládat svůj dar, a když se poprvé proměnili ,ve zmatku zabili své rodiče a utekli do lesa. Dominick je mohl najít jen pár dní po události. Dominickovi se zželelo a rozhodl se na útor toho , že se odloučí od Shadowhilllu, o ně postarat.. Naučit je základním vlkodlačím pravidlům a dalším věcem, které budou pro své bytí potřebovat.
Dvojčata se učila rychle, Nicka poslouchali na slovo. V lesích se jim žilo dobře. Den za dne ušli kus cesty. Až jednoho dne narazili na smečku jejich rasy. Smečka byla opatrná ,a jak se dalo čekat nedůvěřivá.. Dominick musel prokázat hodně, než je začali brát vážně. Smečka postupně k sobě jejich mini tlupu přijela. Byly v ní vlčice, které se dokázaly o mladé postarat. A tak Dominick věděl, že jeho úděl skončil. Věděl, že doma je v Shadowhillu. A proto, když si byl jistý, že se děti bez něho obejdou a smečka bude fungovat… rozloučil se a vrací se po dlouhém několika měsíčním či ročním bytí ve vlčím těle vrací jako člověk do SH.
MAGIE:      
  led   OHEŇ 100%
ZVLÁŠTNÍ SCHOPNOSTI:      
  led   ZOCELOVATĚNÍ 50%
INVENTÁŘ:      
    Diamant Diamant: 18
    Smaragd Smaragd: 60
    Safír Safír: 33
    Perla Perla: 237
  privesek   
Můžete dýchat pod vodou.
Tento přívěsek při použtí bliká.
Nefunguje celou dobu. Funguje 2 příspěvky, pak 5 ne, pak 2 ano, 5 ne atd.
Využívání jeho síly vás oslabuje, ale ne moc, pokud ho nepoužíváte pokaždé, když je to možné.

  kaminek   
>Modrý (+ 5% do vytrvalosti) dává trpělivost.

Kamínek získaný od Poustevníka.
Znakem, že všechny rasy spolu můžou vycházet.
Majitel by měl zabránit všem možným sporům mezi rasami.

     
Sluneční semínko - nezasazené

  kaminek   
Hadí amulet
Tento amulet umožňuje svému majiteli dorozumívat se se všemi hady a ovládat je. Zároveň se můžete na jeden exemplář přeměnit (ten si po získání amuletu určíte a už si to nebudete moct změnit!).

MAMBA ÚZKOHLAVÁ

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat